Version Control API (6.x-2.0-beta7) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Added
kn: ಸೇರಿಸಲಾಗಿದ್ದು

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Short
kn: ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Removed
kn: ತೆಗೆದು ಹಾಕಲಾಗಿದೆ

en: Plugins
kn: ಪ್ಲಗ್‌ಇನ್‌ಗಳು
