Version Control API (6.x-2.0-beta8) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: File path
bo: ཡིག་ཆའི་འགྲོ་ལམ།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Description field
bo: གསལ་བཤད་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: !time ago
bo: !time་ཡོལ་ཟིན

en: Other
bo: གཞན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Short
bo: བསྡུས་པ

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: <None>
bo: <ཅི་ཡང་མེད་པ།>

en: Break lock
bo: ཟྭ་གཏོར་བ

en: Link field
bo: གནས་ཁོངས་ལ་སྦྲེལ་བ

en: Creator field
bo: གསར་འཛུགས་མཁན་གྱི་གནས་ཁོངས
