Version Control API (6.x-2.0-beta8) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Action
sv: Åtgärd

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Tag
sv: Etikett

en: File path
sv: Filsökväg

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Description field
sv: Beskrivningsfält

en: mail
sv: e-post

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Added
sv: Tillagd

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: General
sv: Allmän

en: !time ago
sv: !time sedan

en: Other
sv: Övriga

en: Select a view
sv: Välj en vy

en: Operation
sv: Funktion

en: Full
sv: Fullständig

en: Modified
sv: Modifierad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Short
sv: Kort

en: Revision
sv: Version

en: Removed
sv: Borttagen

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: <None>
sv: <Ingen>

en: Title field
sv: Titelfält

en: Break lock
sv: Öppna lås

en: Link field
sv: Länkfält

en: by !author
sv: av !author

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
sv: Fältet som kommer användas som RSS-objektstitel för varje rad.

en: The field that is going to be used as the RSS item link for each row. This must be a drupal relative path.
sv: Fältet som kommer användas som RSS-objektslänk för varje rad. Detta måste vara en relativ sökväg inom Drupal.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
sv: Fältet som kommer användas som RSS-objektsbeskrivning för varje rad.

en: Creator field
sv: Fält för skapare

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
sv: Fältet som kommer användas som RSS-objektsskapare för varje rad.

en: Publication date field
sv: Datumfält för publicering

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
sv: Insticksprogram för radstil kräver att du specificerar vilka vyfält som skall användas för RSS-objekt.
