Version Control API (6.x-2.0-beta8) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: All
ug: ھەممە

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: !time ago
ug: ! بۇرۇن

en: Other
ug: باشقا

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Full
ug: تولۇق

en: Short
ug: قىسقا

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار
