Version Control API (6.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Action
be: Дзеянне

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: mail
be: пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Added
be: Дадана

en: Revision ID
be: ID версіі

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: General
be: Агульны

en: !time ago
be: !time таму

en: Other
be: Іншыя

en: Operation
be: Аперацыя

en: Short
be: Сціслы

en: Revision
be: Версія

en: <None>
be: -няма-
