Version Control API (6.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Action
ca: Acció

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Tag
ca: Etiqueta

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Description field
ca: Camp descripció

en: mail
ca: correu

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: !time ago
ca: fa !time

en: Other
ca: Altres

en: Select a view
ca: Selecciona una vista

en: Operation
ca: Operació

en: Full
ca: Complet

en: Modified
ca: Modificat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Short
ca: Curt

en: Revision
ca: Revisió

en: Base URL
ca: URL base

en: Plugins
ca: Connectors

en: <None>
ca: <Cap>

en: Title field
ca: Camp títol

en: Break lock
ca: Trenca el bloqueig

en: Link field
ca: Enllaç al camp

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
ca: El camp que s'utilitzarà com a títol del canal RSS per a cada filera.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
ca: El camp que s'utilitzarà com a descripció d'un element RSS per cada fila.

en: Creator field
ca: Camp creat per

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
ca: El camp que s'utilitzarà com a creador d'un element RSS per cada fila.

en: Publication date field
ca: Camp data de publicació

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
ca: El connector d'estil de la fila necessita que s'especifiqui quins camps de views s'usaran pels elements del RSS.
