Version Control API (6.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tag
az: Teq

en: File path
az: Fayl yolu

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: mail
az: poçt

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Full
az: Tam

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Revision
az: Reviziya

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Break lock
az: Kilidi sındır

en: Link field
az: Link sahəsi

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
az: Hər bir sıra üçün RSS elementinin başlığı kimi istifadə olunacaq sahə.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
az: Hər bir sıra üçün RSS elementinin təsviri kimi istifadə ediləcək sahə.

en: Creator field
az: Yaradıcı sahəsi

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
az: Hər sətir üçün RSS elementinin yaradıcısı kimi istifadə ediləcək sahə.

en: Publication date field
az: Nəşr tarixi sahəsi

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
az: Sıra stili plaqini RSS elementi üçün hansı görünüş sahələrinin istifadə olunacağını müəyyən etməyi tələb edir.
