Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: tags
af: etikette

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Tags
af: Etikette

en: Developers
af: Ontwikkelaars

en: Projects
af: Projekte

en: view
af: bekyk

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: locked
af: gesluit
