Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: view
am: ትይታ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: locked
am: የተቆለፈ
