Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: tags
ar: وسومات

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: احذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Tags
ar: وسوم

en: view
ar: اعرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: locked
ar: مغلق
