Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: tags
ast: etiquetes

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Tags
ast: Etiquetes

en: view
ast: vista

en: <none>
ast: <nengún>

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: locked
ast: torgáu
