Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Next
bg: Напред

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Откажи

en: Tags
bg: Категории

en: view
bg: преглед

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: locked
bg: заключено
