Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: tags
bs: tagovi

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Tags
bs: Tagovi

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Unlimited
bs: Neograničeno
