Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: tags
ca: etiquetes

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Projects
ca: Projectes

en: view
ca: mostra

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: <none>
ca: <cap>

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: locked
ca: bloquejat
