Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: tags
cs: tagy

en: Next
cs: Následující

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Tags
cs: Štítky

en: view
cs: zobrazit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: <none>
cs: <žádné>

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: locked
cs: zamčeno
