Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: tags
cy: tagiau

en: Next
cy: Nesaf

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Tags
cy: Tagiau

en: view
cy: gweld

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: <none>
cy: <dim>

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: locked
cy: wedi cloi
