Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Next
da: Næste

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Developers
da: Udviklere

en: Projects
da: Projekter

en: view
da: vis

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: <none>
da: <ingen>

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: locked
da: låst
