Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: tags
dz: ངོ་རྟགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: locked
dz: ལྡེ་མིག་རྐྱབ་ཡོདཔ།
