Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: tags
el: ετικέτες

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Tags
el: Ετικέτες (ελεύθερη σήμανση)

en: view
el: προβολή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: <none>
el: <κανένα>

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: locked
el: κλειδωμένο
