Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: tags
eo: etikedoj

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Tags
eo: Etikedoj

en: view
eo: rigardi

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Unlimited
eo: Senlima

en: locked
eo: ŝlosita
