Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: tags
fa: برچسب‌ها

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: کنش‌ها

en: Cancel
fa: انصراف

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: view
fa: نمایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: <none>
fa: <هیچ کدام>

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Message when new releases are added from a branch
fa: زمانی که انتشارها از یک انشعاب افزوده می‌شوند پیام بده

en: Message when new releases are added from a tag
fa: زمانی که انتشارها از یک تگ افزوده می‌شوند پیام بده
