Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: tags
fi: tunnisteet

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Tags
fi: Vapaa määrittely

en: view
fi: näkymä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: locked
fi: lukittu
