Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: tags
fr: étiquettes

en: Next
fr: Suivant

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Projects
fr: Projets

en: view
fr: voir

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: tag
fr: balise

en: <none>
fr: --aucun--

en: Unlimited
fr: Illimité

en: locked
fr: verrouillé
