Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: tags
gl: etiquetas

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Eliminar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Tags
gl: Etiquetas

en: view
gl: vista

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: locked
gl: bloqueado
