Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: tags
he: תגיות

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Tags
he: תגיות

en: Projects
he: פרוייקטים

en: view
he: הצג

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: <none>
he: <ללא>

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: locked
he: נעול
