Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: tags
hr: tagovi

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Izbriši

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Odustani

en: Tags
hr: Tagovi

en: view
hr: prikaz

en: Release identification
hr: Identifikacija izdanja

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: <none>
hr: <nijedan>

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: locked
hr: zaključano
