Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: tags
hu: címkék

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Akciók

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Tags
hu: Címkék

en: Developers
hu: Fejlesztők

en: Projects
hu: Projektek

en: view
hu: megtekintés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: tag
hu: címke

en: <none>
hu: < nincs >

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: locked
hu: zárolt
