Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: tags
id: penanda

en: Next
id: Selanjutnya

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Perintah

en: Cancel
id: Batalkan

en: Tags
id: Tag

en: view
id: lihat

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: locked
id: terkunci
