Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: tags
it: tag

en: Next
it: Seguente

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Tags
it: Tag

en: view
it: mostra

en: This action cannot be undone.
it: Questa operazione è irreversibile.

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: locked
it: bloccato
