Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: tags
ja: タグ

en: Next
ja: 次へ

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Tags
ja: タグ

en: view
ja: ビュー

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: <none>
ja: <なし>

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Grant access
ja: アクセス権を付与

en: locked
ja: 固定
