Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busek

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: view
jv: tampilan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: <none>
jv: <nihil>

en: Unlimited
jv: Ora ana batesé
