Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: tags
kk: тегтер

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Tags
kk: Тэгтар

en: view
kk: карау

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: locked
kk: бұғатталған
