Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: tags
km: ស្លាក

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Tags
km: ស្លាក

en: view
km: មើល​

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: locked
km: ជាប់សោ
