Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್ ಗಳು

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Project directory
kn: ಪರಿಯೋಜನಾ ಕೋಶ:

en: Retry
kn: ಮರುಪ್ರಯತ್ನಿಸು
