Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: tags
ku: تاگەکان

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Tags
ku: تاگەکان

en: view
ku: پیشاندان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: locked
ku: کلیل دراوە
