Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: tags
lt: žymės

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: view
lt: Peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: <none>
lt: <joks>

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: locked
lt: užrakinta
