Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: tags
lv: birkas

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Tags
lv: Iezīmes

en: view
lv: skatīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: <none>
lv: <neviena>

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: locked
lv: slēgts
