Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: tags
ml: അനുബന്ധങ്ങള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: രദ്ദാക്കുക

en: view
ml: കാണുക

en: This action cannot be undone.
ml: ഈ പ്രവര്‍ത്തിയില്‍ നിന്നും തിരിച്ചു പോക്കില്ല.

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
