Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: tags
mn: шошгууд

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Tags
mn: Тагууд

en: view
mn: харах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй
