Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: tags
mr: टॅग

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: view
mr: दाखवा

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: locked
mr: कुलुपबंद
