Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Tags
my: Tag များ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ
