Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: tags
ne: सूचकहरू

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: view
ne: दृश्य

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Unlimited
ne: असिमित
