Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: tags
nl: labels

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Tags
nl: Labels

en: Developers
nl: Ontwikkelaars

en: Projects
nl: Projecten

en: view
nl: weergeven

en: Release identification
nl: Uitgave-identificatie

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: <none>
nl: -geen-

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: locked
nl: vergrendeld
