Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: tags
nn: merkelappar

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Unlimited
nn: Uavgrensa
