Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: tags
pa: ਟੈਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ
