Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: tags
pl: tagi

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Działania

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Tags
pl: Etykietowanie

en: Projects
pl: Projekty

en: view
pl: pokaż

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: <none>
pl: <brak>

en: Unlimited
pl: Bez ograniczeń

en: locked
pl: zablokowany
