Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: tags
pt: etiquetas

en: Next
pt: Seguinte

en: Delete
pt: Eliminar

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Tags
pt: Etiquetas

en: Projects
pt: Projectos

en: view
pt: vista

en: This action cannot be undone.
pt: Esta acção não pode ser desfeita.

en: <none>
pt: <nenhum>

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: Drupal username
pt: Nome de utilizador Drupal

en: locked
pt: bloqueado
