Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: tags
ro: etichete

en: Next
ro: Următorul

en: Delete
ro: Şterge

en: Actions
ro: Acţiuni

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Tags
ro: Etichete

en: view
ro: afişează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: <none>
ro: <nimic>

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: locked
ro: blocat
