Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: tags
ru: теги

en: Next
ru: Далее

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отменить

en: Tags
ru: Теги

en: Developers
ru: Разработчики

en: Projects
ru: Проекты

en: view
ru: просмотр

en: Release identification
ru: Идентификация версии

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: <none>
ru: <нет>

en: Unlimited
ru: Не ограничено

en: Repository
ru: Хранилище

en: locked
ru: системный пункт

en: You must specify a valid user name.
ru: Вы должны указать действительное имя пользователя.

en: %user is not a valid user on this site.
ru: пользователя %user нет на этом сайте.

en: Retry
ru: Повтор

en: branches
ru: ветви
