Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: tags
sk: menovky

en: Next
sk: Ďalší

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Tags
sk: Značky

en: view
sk: zobraziť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: tag
sk: značka

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: branch
sk: vetva

en: Repository
sk: Repozitár

en: locked
sk: zamknuté
